Urodzony przedsiębiorca - Iain Buchan - założył firmę The Unlimited w 1994 roku w RPA. Początkowo zespół liczył zaledwie pięć osób.

Od pierwszych dni, gdy Iain i jego syn Zack osobiście oferowali produkty w domach klientów, stało się jasne, że ich podejście do biznesu różni się od innych. Wkrótce do firmy dołączyli syn Barney i córka Wallis. The Unlimited powstało na silnych wartościach rodzinnych a dynamiczny i nieustraszony duch zespołu ukształtował obecny styl pracy.

W firmie zbudowanej na miłości i filozofii win-win (wygrany-wygrany), robimy to, co do nas należy, bez względu na wszystko, codziennie zadajemy sobie pytanie, co możemy zrobić dla Ciebie.

W 2011 roku, rodzina Buchanów przekazała prowadzenie firmy w ręce Stepha Bestera i jego zespołu zarzadzajacego. Obecnie Steph i jego zespół wciąż prowadzą nas w nieznane obszary, abyśmy codziennie stawiali sobie nowe wyzwania.


Steph Bester - The Unlimited CEO


Wierni naszej niespokojnej naturze, stale poszukujemy nowych możliwości w nadarzających się okazjach. Nie ma nic lepszego niż odkrywanie nieznanych obszarów! Kiedy rozważaliśmy rozszerzenie naszej działalności poza granice kraju, Polska wydała nam się miejscem ekscytującym, intrygującym i wartym zainteresowania.

Kształtujemy liderów, którzy mają odwagę kreować przyszłość, jakiej wszyscy oczekujemy.

Eksplorujemy nowe obszary, rozwijamy się, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Dołącz do nas!

"Ponieważ przyszłość to nie miejsce do którego zmierzamy, lecz coś co kreujemy…"