Chcemy naprawdę zmieniać życie ludzi, a czy istnieje na to lepszy sposób niż dzielenie się miłością gdziekolwiek się znajdujemy?

Jesteśmy zmianą, którą chcemy zobaczyć na świecie.

Wsparcie dla społeczności mniej uprzywilejowanych niż my jest dla nas czymś naturalnym. Dlaczego założyliśmy The Unlimited Child? Ponieważ chcemy zmieniać RPA. Wierzymy w to, co robimy i ciężko pracujemy, aby mieć pewność, że działalność The Unlimited Child ma pozytywny wpływ na życie ludzi.

Jesteśmy zmianą, którą chcemy zobaczyć na świecie.
Zmieniamy nasz kraj


Zmieniamy nasz kraj

Być może nie słyszeliście o nas, ale ponad 90 tysięcy dzieci w całej RPA zna nas doskonale.

The Unlimited Child jest organizacją non-profit, dzięki której dzieci w niedofinansowanych żłobkach mają szansę sięgnąć gwiazd. Stworzyliśmy model edukacyjny dla dzieci na wczesnym etapie rozwoju, który ma na celu pomóc rozwijać ich świeże i ciekawe świata umysły. Badania pokazały, że model ten zwiększa szanse dzieci na normalne życie w przyszłości. Rzeczywiście jest co robić, mając ponad 800 takich żłobków w całym kraju.

www.theunlimitedchild.co.za

Jak dzielimy się miłością?

Wybieramy żłobki, które potrzebują wsparcia i organizujemy “Dzień Miłości”, w czasie którego malujemy murale, sadzimy warzywa, budujemy drabinki, huśtawki itd.

Pytacie czym jest Dzień Miłości?
Znaczy on dla nas wiele. Jest to dzień inspiracji, współczucia, dawania… w ostatecznym rozrachunku sobie. Chodzi w nim o dzielenie się miłością w naszych społecznościach.

Dni Miłości organizuje samodzielnie zespół wolontariuszy złożony z naszych pracowników, który nazywamy Zespołem Miłości.
Naszym motorem do działania jest cel ponad zyskiem.


Our Values